5 powodów, dla których warto mieć kalendarz biurkowy

Choć kalendarz biurkowy to niedrogi przedmiot zdecydowanie poprawiający jakość pracy, nie każdy pracodawca decyduje się na ufundowanie go swoim pracownikom. To błąd, ponieważ kalendarz biurkowy spełnia szereg funkcji i posiada zalety, które sprawiają, że kalendarz biurkowy jest lepszą opcją niż korzystanie z kalendarzy online. Kiedy warto zamówić kalendarz? Dlaczego warto go mieć? Oto odpowiedzi!


Organizacja pracy

Nic nie organizuje pracy tak dobrze, jak kalendarz biurkowy. W każdej chwili można dopisać ważną informację, zapisać termin i datę spotkania oraz na bieżąco śledzić postępy pracy. W kalendarzu biurkowym można również zapisywać ważne terminy i wydarzenia, takie jak urlop.

Wizerunek firmy

Kalendarz biurkowy z logo firmy sprawia, że firma wygląda profesjonalnie. Logo firmy powinno być widoczne, lecz nienachalne. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne zaprojektowanie kalendarza, możesz dodać specjalne sentencje na każdy miesiąc.

Wspaniały upominek

Kalendarz to także świetny pomysł na upominek dla pracowników, szefa lub obecnych i potencjalnych klientów. Kalendarz z logo firmy ma tę niezaprzeczalną zaletę, że kosztuje niewiele, a korzysta się z niego przez cały rok. Warto na początku miesiąca rozesłać kalendarze do wszystkich klientów. To wspaniały sposób na to, by nie zapomnieli oni o twojej firmie i byli z nią w kontakcie. Kalendarz to także świetny pomysł na prezent dla szefa, szczególnie jeśli zawiera zabawne zdjęcia lub myśli wybrane przez pracowników.

Trwałość papieru

To, co zapisane w papierowym kalendarzu na pewno nie zginie. Wszyscy wiedzą jak łatwo jest zagubić wirtualne dokumenty w komputerze. W gąszczu zakładek i zapisków można się pogubić, natomiast kalendarz na pewno nie zginie i możemy w każdej chwili wrócić do notatek, nawet sprzed kilku miesięcy.

Cena

Kalendarze biurkowe są po prostu tanie, dlatego warto zdecydować się na ich zakup. Biorąc pod uwagę ilość zalet i funkcji kalendarza, jest to zdecydowanie opłacalna inwestycja – zarówno dla właściciela firmy, jak i dla pracowników.