Torby mesh – idealne do reklamy produktów

Torby mesh to produkt niezwykle wytrzymały, który wykorzystywany jest w reklamie produktów i usług przez różne branże. Występuje we wszystkich możliwych zestawieniach kolorystycznych i daje nieograniczone możliwości nadruku grafiki.

Czym jest siatka mesh?

Siatka mesh to materiał o solidnym splocie, wykonany z poliamidu i powleczony PCV. To zapewnia mu trwałość i wytrzymałość, np. na ciężar. Z siatki mesh wykonywane są między innymi banery odporne na czynniki atmosferyczne, a także nie odkształcające się pod wpływem wiatru. Takie reklamy można umieścić np. na ogrodzeniu budynku czy elewacji. Z siatki mesh wykonuje się również najbardziej wytrzymałe torby.

Jakie są inne zalety wykonywania materiałów reklamowych z siatki mesh?

Na siatce mesh można nadrukować dowolny wzór, zaprojektowany samodzielnie, dołączony w załączniku do zamówienia w profesjonalnej drukarni online. Jeśli zależy nam na unikalności nadruku, warto zlecić zaprojektowanie napisu na torbie profesjonalnemu grafikowi. Wiele firm designerskich zajmuje się stricte projektowaniem reklamowym i właśnie do takiej warto zwrócić się o pomoc. Projekt może być wykonany według naszego pomysłu. Grafik przedstawi kilka wersji, z których wybierze się taką, która najbardziej pasować będzie do danej promocji.

Co może znaleźć się nadrukowane na torbie mesh?

Jeśli promocja ma dotyczyć marki warto wykorzystać jej logo. W przypadku firm kosmetycznych można użyć również nazwy promowanej linii kosmetyków. Torby mesh mogą być rozdawane klientom przy zakupach, mogą być również sprzedawane oddzielnie. Taka torba z pewnością przyda się każdemu, gdyż zniesie każdą słotną pogodę, a przenoszone w niej rzeczy, czy dokumenty pozostaną suche. Co ważne jest to torba wielokrotnego użytku, dlatego rozdając ją klientom przyczyniamy się do ochrony środowiska. Na torbach mesh można również nadrukować modne ostatnio motywacyjne hasła bądź humorystyczne motto. W ten sposób również można zwrócić uwagę na firmę i oferowane przez nią produkty. Ważne, by hasła korespondowały z charakterystyką działalności firmy, bezpośrednio lub przewrotnie. Takie torby można wykorzystać również w czasie branżowych targów, oferując w nich próbki swoich produktów, katalogi czy biuletyny. Możliwości jest naprawdę wiele, zatem warto wykorzystać torby do promocji własnej firmy.